Node form columns (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Region
ku: ناوچە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Right
ku: ڕاست

en: Hide
ku: بشارەوە
