Node form columns (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Region
lt: Sritis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Footer
lt: Poraštė

en: Right
lt: Dešinė

en: Form
lt: Forma

en: Hide
lt: Slėpti
