Node form columns (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Region
lv: Reģions

en: Options
lv: Iespējas

en: Footer
lv: Kājene

en: Right
lv: Pa labi

en: Form
lv: Forma

en: Hide
lv: Apslēpt
