Node form columns (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Options
mr: विकल्प
