Node form columns (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
