Node form columns (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Footer
ne: फुटर

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
