Node form columns (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Region
nl: Gebied

en: Options
nl: Opties

en: Footer
nl: Voet

en: Right
nl: Rechts

en: Form
nl: Formulier

en: Hide
nl: Verbergen

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Manage form
nl: Formulier beheren

en: No fields in this region
nl: Geen velden in deze regio
