Node form columns (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Region
pt: Região

en: Options
pt: Opções

en: Footer
pt: Rodapé

en: Right
pt: Direita

en: Form
pt: Formulário

en: Hide
pt: Ocultar

en: Form goes here.
pt: O formulário ficará aqui.

en: Vertical tabs
pt: Separadores verticais
