Node form columns (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Region
ro: Regiune

en: Options
ro: Opţiuni

en: Footer
ro: Subsol

en: Right
ro: Dreapta

en: Form
ro: Formular

en: Hide
ro: Ascunde
