Node form columns (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Region
ru: Область

en: Options
ru: Настройки

en: Footer
ru: Подвал

en: Right
ru: Справа

en: Form
ru: Форма

en: Hide
ru: Скрыть

en: Form goes here.
ru: Здесь будет форма

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Select a form variant
ru: Выберите вариант формы

en: Show collapsed
ru: Отображать развёрнутым

en: Main column
ru: Основной столбец

en: Manage form
ru: Управление формой

en: Node form columns
ru: Столбцы формы редактирования материала

en: No fields in this region
ru: Нет полей в этом регионе
