Node form columns (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Region
sl: Regija

en: Options
sl: Možnosti

en: Footer
sl: Noga

en: Hide
sl: Skrij
