Node form columns (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Region
sq: Sektori

en: Footer
sq: Fund'faqe
