Node form columns (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: Footer
sr: Подножје
