Node form columns (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Field
sv: Fält

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Options
sv: Alternativ

en: Footer
sv: Sidfot

en: Right
sv: Höger

en: Form
sv: Formulär

en: Hide
sv: Dölj

en: Vertical tabs
sv: Vertikala flikar

en: Main column
sv: Huvudkolumn

en: Manage form
sv: Hantera formulär

en: No fields in this region
sv: Inga fält i denna region
