Node form columns (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Region
ta: பகுதி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Right
ta: வலது

en: Form
ta: படிவம்

en: Hide
ta: மறை
