Node form columns (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
