Node form columns (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Hide
th: ซ่อน
