Node form columns (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Region
tr: Bölge

en: Options
tr: Seçenekler

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Right
tr: Sağ

en: Hide
tr: Gizle

en: Affected forms
tr: Etkilenen formlar
