Node form columns (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
