Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Author name
gu: લેખકનું નામ
