Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Published
hu: Közzétéve

en: Authored by
hu: Szerző

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Not published
hu: Rejtett

en: Show the node title
hu: Tartalom címének mutatása

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Submit button title
hu: Beküldés gomb felirata

en: Node form settings
hu: Tartalomszerkesztő űrlap beállításai

en: Hide the node title
hu: Tartalom címének elrejtése

en: Node Form Settings
hu: Tartalomszerkesztő űrlapok beállításai

en: Multiple changes to node form and comment form for better usability.
hu: Változtatások a tartalom- és hozzászólásszerkesztő űrlapok jobb használhatóságáért.

en: Enabled (if revisions are enabled)
hu: Engedélyezett (ha a változatinformációk engedélyezve vannak)

en: Disabled (for all users)
hu: Tiltott (minden felhasználónak)

en: Revision log message
hu: Változatnapló-üzenet

en: Submit button value
hu: Beküldés gomb felirata

en: If disabled, the Comment Form for anonymous users will not show the E-mail field.
hu: Ha le van tiltva, az ismeretlen felhasználóknak nem jelenik meg az E-mail mező.

en: Anonymous comment Homepage field
hu: Ismeretlen szerzőjű hozzászólás Weboldal mezője

en: If disabled, the Comment Form for anonymous users will not show the Homepage field.
hu: Ha le van tiltva, a hozzászólás űrlapon nem fog megjelenni a Weboldal mező.

en: Create !node_type
hu: Új !node_type

en: Comment Form Settings
hu: Hozzászólásszerkesztő űrlap beállításai

en: Multiple changes to comments forms for better usability.
hu: Változtatások a hozzászólásszerkesztő űrlapon a jobb használhatóság érdekében.

en: Comment form settings
hu: Hozzászólásszerkesztő űrlap beállításai

en: Hide the author name input field on the comments form
hu: Elrejti a szerző neve mezőt a hozzászólásszerkesztő űrlapon

en: Allow to override the author of a comment
hu: Engedélyezi a szerző felülbírálását a hozzászólásokban

en: Users with the <em>@perm</em> permission will be able to override the date and author fields.
hu: Ha rendelkezik a felhasználó <em>@perm</em> jogosultsággal, akkor lehetősége lesz felülbírálni a dátum és a szerző mezőket.

en: Leave the field empty to show de default value
hu: Az alapértelmezett értékhez a mezőt üresen kell hagyni

en: Comment cancel link
hu: Hozzászólás „Mégsem” linkje

en: Path fieldset
hu: Útvonal mezőcsoport

en: Enable or disable a Cancel button
hu: A Mégsem gomb engedélyezése vagy tiltása

en: Using previous destination
hu: Előző célútvonal használata

en: Page title when creating a node
hu: Oldalcím tartalom létrehozásakor

en: Available variable: !node_type.
hu: Elérhető változó: !node_type

en: Page title when editing a node
hu: Oldalcím tartalom szerkesztésekor

en: Available variables: !node_title, !node_type.
hu: Elérhető változók: !node_title, !node_type

en: <em>Page title when creating a node</em> cannot be empty
hu: Az <em>Oldalcím tartalom létrehozásakor</em> nem lehet üres

en: <em>Page title when editing a node</em> cannot be empty
hu: Az <em>Oldalcím tartalom szerkesztésekor</em> nem lehet üres
