Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
