Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Administration
ru: Администрирование

en: Please enter a valid date
ru: Пожалуйста введите правильную дату

en: Published
ru: Опубликовано

en: Authored by
ru: Автор

en: Authored on
ru: Создан в

en: Node title
ru: Заголовок материала

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Author name
ru: Имя автора

en: Hide the node title
ru: Скрывать заголовок материала

en: Revision log message
ru: Сообщение в журнал о редакции

en: Comment form settings
ru: Настройки формы комментария
