Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Administration
ur: تنظیم
