Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Node title
ca: Títol del node

en: Not published
ca: No publicat

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Revision log message
ca: Missatge de registre de la revisió

en: Comment form settings
ca: Paràmetres del formulari de comentaris
