Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
