Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى
