Node and Comments Form Settings (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Please enter a valid date
uk: Будь ласка введіть правильну дату

en: Published
uk: Опубліковано

en: Authored by
uk: Автор

en: Authored on
uk: Створено

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Cancel button
uk: Кнопка «Cancel»

en: Comment form settings
uk: Налаштування форми коментаря
