Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Path
be: Сцежка

en: Menu
be: Меню

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authored on
be: Дата:

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Author name
be: Iмя аўтара

en: Revision log message
be: Перагляд log-паведамлення
