Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Path
bs: Putanja

en: Menu
bs: Meni

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano

en: Publishing options
bs: Opcije objavljivanja

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Comment settings
bs: Postavke komentara

en: Revision information
bs: Informacije o reviziji
