Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Path
da: Sti

en: Please enter a valid date
da: Indtast venligst en gyldig dato

en: Published
da: Udgivet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Node title
da: Titel

en: Publishing options
da: Udgivelse

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Comment settings
da: Kommentarer

en: Revision information
da: Versioner

en: Author name
da: Forfatternavn

en: Automatic Nodetitles
da: Automatiske titler

en: Revision log message
da: Logbesked

en: Comment form settings
da: Indstillinger for kommentarformular
