Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
