Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Path
et: Tee

en: Menu
et: Menüü

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Author name
et: Autori nimi

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus
