Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Path
eu: Bide-izena

en: Menu
eu: Menua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Author name
eu: Egilearen izena
