Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Path
fi: Polku

en: Menu
fi: Valikko

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Authored on
fi: Luotu

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Author name
fi: Kirjoittajan nimi

en: Revision log message
fi: Version viesti

en: Comment form settings
fi: Kommenttilomakkeen asetukset
