Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Administration
gl: Administración

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Published
gl: Publicado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Not published
gl: Non publicado

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Author name
gl: Nome do autor

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións
