Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Path
hr: Putanja

en: Menu
hr: Izbornik

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Node title
hr: Naziv node-a

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Revision log message
hr: Poruka zapisnika revizije
