Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Revision log message
jv: Pesen log revisi
