Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Path
kk: Жол

en: Menu
kk: Мәзір

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Comment settings
kk: Пікір теңшелімдері

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты
