Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Menu
ku: پێڕست

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Comment settings
ku: سازکارییەکانی بۆچوون

en: Revision information
ku: زنیاریی پێداچوونەوە

en: Revision log message
ku: پەیامەکانی تۆماری پێداچوونەوە
