Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Path
lt: Kelias

en: Menu
lt: Meniu

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė
