Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Submit
mg: Manaiky

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Administration
mg: Mpandrindra
