Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Menu
my: မီနူး

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ
