Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Administration
os: Разамынад

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Path
os: Фæндаг
