Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Administration
pl: Administracja

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Path
pl: Ścieżka

en: Published
pl: Opublikowane

en: Authored by
pl: Autor

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Node title
pl: Tytuł zawartości

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Not published
pl: Nie do publikacji

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Show the node title
pl: Wyświetl tytuł węzła

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Automatic Nodetitles
pl: Automatyczne tytuły węzłów

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Create !node_type
pl: Utwórz !node_type
