Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Path
sl: Pot

en: Menu
sl: Meni

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Revision information
sl: Različice
