Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени
