Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Path
af: Pad

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings
