Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Path
am: ዱካ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
