Node and Comments Form Settings (7.x-3.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Author
ar: المؤلف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Path
ar: المسار

en: Menu
ar: القائمة

en: Published
ar: منشور

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Revision log message
ar: رسالة سجل المراجعة
